Вітаємо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструтеся.

Угода про реєстрацію

Використовуючи цей форум, Ви згодні з тим, що не будете публікувати будь-який матеріал, який є хибним, таким, що дискредитує, неточним, образливим, вульгарним, ненависним, образливим, непристойним, сексуально орієнтованим, загрозливим, що порушує недоторканність приватного життя. Ви також погоджуєтесь не розміщувати захищений авторським правом матеріал, якщо ви є власником авторських прав або у вас є письмова згода від власника захищеного авторським правом матеріалу. Спам, флуд, листи ланцюги, схеми піраміди, і клопотання також заборонені на цьому форумі.

Зверніть увагу, підтвердити достовірність повідомлень - неможливо для співробітників або власників цього форуму. Будь ласка, пам'ятайте, що ми не контролюємо відправлені повідомлення і не несемо відповідальності за їх зміст. Ми не гарантуємо точність, повноту або корисність будь-якої представленої інформації. Розміщенні повідомлення висловлюють думку автора, і не обов'язково думку цього форуму, його співробітників, її дочірні компанії, або власника цього форуму. Той, хто відчуває, що опубліковане повідомлення небажано, рекомендується повідомити адміністратору або модератору цього форуму негайно. Персонал і власник цього форуму залишає за собою право видалити небажаний зміст в розумні терміни, коли вони визначать, що видалення необхідне. Це ручний процес, однак, будь ласка зрозумійте, що вони можуть бути не в змозі видаляти або редагувати окремі повідомлення негайно. Ця політика застосовується до інформації в профілях користувачів.

Ви залишаєтеся виключно відповідальними за зміст розміщуваних Вами повідомлень. Крім того, Ви погоджуєтесь відшкодувати збиток і захистити від власників цього форуму, будь-які пов'язані з ним веб-сайти на цьому форумі, його співробітників і його дочірніх компаній. Власники цього форуму також залишають за собою право розкрити вашу особистість (або будь-яку іншу пов'язану з вами інформацію, зібрану на цьому форумі) в разі офіційної скарги або судового позову, що випливають з будь-якої ситуації, викликаної вашим використанням цього форуму.

У вас є можливість, коли ви зареєструвалися, вибрати ім'я користувача. Ми рекомендуємо вам зберегти назву доречно. За допомогою цього облікового запису користувача ви збираєтеся реєструватися, Ви погоджуєтесь ніколи не передавати Ваш пароль будь-якій іншій особі, крім адміністратора, для вашого захисту і з причин законності. Ви також погоджуєтеся НІКОЛИ НЕ використовувати обліковий запис іншої особи з будь-якої причини. Ми настійно рекомендуємо Вам використовувати складний і унікальний пароль для облікового запису, щоб запобігти крадіжці.

Після реєстрації і входу на цей форум, ви зможете заповнити детальний профіль. Це ваша відповідальність подати чисту і точну інформацію. Будь-яка інформація, яку власник форуму або його персонал порахують недостовірною або вона суперечить загальноприйнятим нормам поведінки, буде видалена без попереднього повідомлення. Відповідні санкції можуть бути застосовані.

Зверніть увагу, що з кожним повідомленням, ваша IP-адреса записується, на той випадок, якщо Ви повинні бути заборонені на цьому форумі або вашим інтернет-провайдером. Це станеться лише в разі серйозного порушення даної угоди.

Також зверніть увагу, що програмне забезпечення розміщує текстовий файл, що містить біти інформації (наприклад, ім'я користувача і пароль) в кеші вашого браузера. Це використовується ТІЛЬКИ для того, щоб увійти в систему / вийти.